31.10.2008

Hadım

Hüseyin Üzmez olayına yüzeysel baktığım anda, var bunun altında bişeyler diyordum, ama o sıçtığımın suratını görünce bu itoğluitte var asıl pislik dedim... Herifi bıraktılar bide üzerine bırakma nedeni olarak da, kızın bu durumdan etkilenmediğini söylediler.. Allah hepsinin belasını versin... Nasıl etkilenmez bir insan böyle bir olaydan, bu nasıl bir dava, nasıl bir iğrençlik ne lanet bir olay..
Bunun hazmı kolay olmadan o opera sanatçısı hayvanın yaptıkları "hepsi bir gün nasıl olsa kadın olacaktı" tüylerim diken diken oldu bunu duyunca.. Kızları takip edip, kapı kilitlerini kaç kez çevirdiklerine bakarak evde yalnız olup olmadıklarını anlıyormuş... Tecavüz ettikten sonra da koli bandıyla bağlayıp, yanlarına bıçak bırakıyormuş.
Konservatuar öğrencisi kızın birine tecavüz etmiş, ama beraat etmiş.. Beraat etme nedeni ise, kızın bakire olmaması ve altında kot pantolon olması (?) Kadının altında kot varken erkeğin tecavüzü sayılmıyor yani.. Çünkü kotu çıkarmak zormuş.. Bok zor! herif kafasına koysun bakalım üstte başta kot mu kalırmış? Hem tecavüz bu, bıçağı dayadı mı herif boynuna kız korkudan da o pantolonu çıkartır.. ama bu işte tecavüze girmiyomuş.. haa bide bakire olmaması.. Höstt yani ya.. Bakire değilsin diye canı isteyen oraya girer çıkar adalet karışamaz bu işe yani... Sokayım ben bu adalete.. adamı salmışlar işte o sırada dışarı, oda babam emniyet müdürü bana bi bok olmuyor diye gördüğü her küçük kızı kadın yapmak için canla başla çalışmış... Tecavüz etmiş olduğu kişilerin sayıları da daha artabilirmiş..
O çocukların hayatları boyunca çekecekleri sıkıntılar, rüyaları, korkuları, yaşadıkları her an her saniyeleri, bu götveren herifle dolu olacak..
Pedofoli bir hastalıkmış,(sikerim ben böyle hastalığı, abi hastalık dediğin grip olur, sistit olur bilemedin kanser olur bu nasıl bir hastalık nasıl bir beyin çocuğu çekici görebilir) bu hastalığın bir tedavisi yokmuş.. Yani bu adamlar hapishanede şişlenmezlerse çıktıkları zaman gene çocuklara tecavüz edecekler.. Madem öyle abi hadım edin bu köpekleri.. Adamların en değer verdikleri, uğruna hapis yatmayı göze aldıkları küçücük çocukların canına kıydıkları organı ellerinden alın.. Bana kalsa asın pezevenkleri, direk kafalarını kesip köpeklere yedirin derim de.. Yine de en iyimser halimle düşünmek istiyorum, hadım bunlar için en iyi çözüm gibi geliyor...
......
Herifin sanatçı olması nedense medyanın daha fazla dikkatini çekti ama ben bunda "aaa ooo hadi canımlık" bir durum görmedim.. Sanki sapıklık sadece fakirlere cahillerin yaptığı şey gibi bir durum oluştu..
Sokakta inşaat işçisinden korkuyoruz ama yanımızda duran üstü açık BMWden zarar gelmez diye düşünüyoruz.. Çünkü sapıklık bile bizim gözümüzde paraya bakıyor.. Oysaki ne siyasetçiler, ne zenginler, ne aile babaları gibi görünen heriflerden neler çıkıyor..
bi postta demiştim ya:
Bir gün alt komşunuz annenizi öldürüp küçük kardeşinize tecavüz edebilir, babanız bir gece yanınıza sokulabilir, çocuğunuzla ilgilenen bir akrabanızın kötü niyetleri olabilir, hergün size süt bırakan kapıcınız çocuk sevici çıkabilir.. Olmaz olmaz değil, bunlarda başlarına gelmeden önce etraflarındakileri normal insanlar zannediyorlardı.
 

PuCCa- düşünce © 2008. Design By: SkinCorner